Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Czy czujesz się niepewnie przyjmując pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi? Gospodarka hormonalna pacjentów jest dla Ciebie trudna i nadal ciężko ją opanować? Chcesz usystematyzować swoją wiedzę i poczuć się pewnie nawet przy ekstremalnych przypadkach?


  • Data: 01/06/2020 09:00
  • Miejsce: Wydarzenie online

Opis

Czy czujesz się niepewnie przyjmując pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi? Gospodarka hormonalna pacjentów jest dla Ciebie trudna i nadal ciężko ją opanować? Chcesz usystematyzować swoją wiedzę i poczuć się pewnie nawet przy ekstremalnych przypadkach?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Praktyczny cykl szkoleń z zakresu endokrynologii weterynaryjnej prowadzony przez doświadczoną specjalistkę . Na szkoleniu lek. wet.  Ewa Zwierzyńska wprowadzi Cię w świat hormonów od nowa, ukazując wszelką wiedzę teoretyczną potrzebną do diagnostyki i leczenia pacjentów endokrynologicznych. 

Za mało? Nie zapominamy o praktyce!

Ile można słuchać wykładów o tym: jakie są objawy? ile podać insuliny? jak monitorować pacjenta z zaburzeniami hormonalnymi? Odpowiadamy: Na naszych zajęciach długo, w końcu są prowadzone ciekawie i z pasją. Ale, czym byłaby nauka teorii bez możliwości ćwiczeń praktycznych. Pod czujnym okiem specjalisty nauczysz się obrazować najważniejsze struktury u pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi.

I najważniejsze, zapewniamy że po szkoleniu przypomnisz sobie nie tylko podstawy, ale także rozszerzysz swoje umiejętności i wiedzę!

Czemu planujemy cykl spotkań, a nie np. tydzień z endokrynologią? Chcemy aby każde kolejne spotkanie było krokiem w doskonaleniu Twoich umiejętności! Po pierwszym na pewno wcielisz w życie poznane tutaj procedury i Twoja praca będzie łatwiejsza! Przyjedziesz z nowymi doświadczeniami po kolejną porcję doświadczenia i znów odczujesz przyrost wiedzy! I tak z każdym kolejnym, wciąż idąc krok za krokiem w swojej karierze, zauważysz jak wiele zmieniło się po każdym kolejnym szkoleniu.

Co jeszcze jest ważne?

Rozszerzając usługi staniesz na lepszej drodze do dyskusji o podwyżce. Znajdziesz interesującą niszę oraz rozwiniesz swój potencjał. A prowadząc własny zakład zwiększysz swoje przychody! Pewny siebie lekarz, stawiający trafne diagnozy i dobierający optymalne leczenie wzbudza zaufanie u klientów. Dodatkowo zniwelujesz stres, który dotychczas towarzyszył Ci podczas podejmowania decyzji w trudnych przypadkach endokrynologicznych.

Na koniec...

Nie zapominajmy o tym że nasze szkolenia to także aspekt socjalny. Spotykamy się, wymieniamy doświadczenia. Nawiązujemy nowe znajomości. W końcu, przecież "każdy lek. wet. dla lek. weta siostrą i bratem" ;)

EVENT ONLINE: 1.06.2020 - udostępnienie video na platformie Vimeo - zalecamy założenie konta.  

Około 2 tygodnie później - nagramy webinarium (także do późniejszego obejrzenia) z Państwa pytaniami.

Dostęp do video będzie na okres 30 dni.

TAJEMNICE NADNERCZY

Szczegółowy plan 

1. Zespół i choroba Cushinga
- diagnostyka, leczenie
- możliwości monitoringu pacjenta
- atypowy i jatrogenny zespół Cushinga


2. Choroba Addisona
- diagnostyka, leczenie i monitoring pacjentów
- postępowanie z pacjentem w przełomie nadnerczowym


3. Zespół Conna
- objawy kliniczne, diagnostyka i leczenie