Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Chciałbyś zacząć swoją przygodę z kardiologią weterynaryjną? Myślisz o rozszerzeniu spektrum usług? Czy Twoi pacjenci mają objawy kardiologiczne? Słyszysz szmery w sercu psa ale nie umiesz określić co mu dolega? Umiesz zdiagnozować chorobę ale nie potrafisz skutecznie jej wyleczyć? Protokoły leczenia mają "setki" lat? Wciąż odsyłasz swoich pacjentów rozkładając ręce? A może po prostu chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności?


 • Data: 07/12/2019 09:00 - 08/12/2019 17:30
 • Miejsce: Bagatelka Centrum Hotelowo-Rekreacyjne (Mapa)

Opis

Chciałbyś zacząć swoją przygodę z kardiologią weterynaryjną? Myślisz o rozszerzeniu spektrum usług? Czy Twoi pacjenci mają objawy kardiologiczne? Słyszysz szmery w sercu psa ale nie umiesz określić co mu dolega? Umiesz zdiagnozować chorobę ale nie potrafisz skutecznie jej wyleczyć? Protokoły leczenia mają "setki" lat? Wciąż odsyłasz swoich pacjentów rozkładając ręce? A może po prostu chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności? 

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Praktyczne seminarium z zakresu kardiologii weterynaryjnej! Na szkoleniu troje wybitnych specjalistów kardiologii weterynaryjnej i zaburzeń powiązanych wprowadzi Ciebie w choroby "sercowe" od nowa, ukazując wszelką wiedzę teoretyczną potrzebną do pracy z pacjentem kardiologicznym!

Za malo? Nie zapominamy o praktyce!

Ile można słuchać wykładów o tym: Jak osłuchać? Co jest ważne w badaniu kliniczny? Która komora się powiększa? Jaki to blok? Odpowiadamy: Na naszych zajęciach długo, w końcu są prowadzone ciekawie i z pasją. Ale, czym byłaby nauka teorii bez możliwości ćwiczeń praktycznych. Pod czujnym okiem naszych specjalistów nauczysz się wykonywać badanie kardiologiczne od A do Z (albo jeszcze lepiej)! Podstawowe diagnozy także nie będą stanowić żadnego problemu!

Wciąż za mało? Czy aby nie zapomnieliśmy o czymś?

Dodatkowo nauczysz się podstawowych projekcji w badaniu echokardiograficznym, samodzielne spojrzenie na serce i próba ustalenia problemu już nigdy nie będzie stanowić dla Ciebie problemu! Za mało? Na osobnych zajęciach nauczysz się prawidłowo interpretować zapisy EKG - arytmie nie będą dla Ciebie żadnym problemem!

I najważniejsze, zapewniamy że po szkoleniu przypomnisz sobie nie tylko teorię, nie tylko będziesz wiedzieć jak badać, jak diagnozować. Będziesz wiedzieć jak LECZYĆ!

Co jeszcze jest ważne?

Rozszerzając usługi staniesz na lepszej drodze do dyskusji o podwyżce. Warto zauważyć galopujący trend rozwoju tej działki medycyny weterynaryjnej. Znajdziesz interesującą niszę oraz rozwiniesz swój potencjał. A prowadząc własny zakład zwiększysz swoje przychody prowadząc konsultacje kardiologiczne! 

Na koniec...

Nie zapominajmy o tym że nasze szkolenia to także aspekt socjalny. Spotykamy się, wymieniamy doświadczenia. Nawiązujemy nowe znajomości. W końcu, wszyscy chcemy ze sobą współpracować!

 • Sobota 07.12.2019: 9.00 - 18.00 (orientacyjnie)
 • Niedziela 08.12.2019: 9.00 - 16.30 (orientacyjnie)Plan seminarium 07.12.2019:

 1. Pacjent kardiologiczny w gabinecie: badanie kliniczne to podstawa!
 2. Pacjent z kaszlem i dusznością: czy zawsze wina leży po stronie serca?
 3. Podstawy badania USG klatki piersiowej: jak wygląda prawidłowe serce na monitorze?
 4. Płyn w osierdziu: potrzebne szybkie rozpoznanie!
 5. Zrozumieć nadciśnienie...


Plan części warsztatowej 08.12.2019

Zajęcia poprowadzą: dr n. wet. Urszula Bartoszuk, lek. wet. Mirosława Ziemba oraz lek. wet. Maciej Rudnicki:

 1. Ćwiczenie podstawowych projekcji echokardiograficznych (około 3h)
 2. Interpretacja zapisów EKG dla początkujących (około 1,5h)
 3. Dodatkowo przerwy kawowe oraz obiadowa.

Uczestnicy zostaną podzieleni na czteroosobowe zespoły - co około 1,5h będzie następować rotacja między prowadzącymi w celu zbierania doświadczenia różnych lekarzy praktyków.

Rezerwacja pokoi odbywa się przez: bagatelka.info. Na hasło Vetter specjalny rabat dla uczestników wydarzenia.


Spotkanie integracyjne będzie się odbywało zależnie od pogody w namiocie (wspólne grillowanie) lub w ośrodku jako kolacja / standing party. Oczywiście umożliwiamy późniejsze dokupienie wejścia na spotkanie. Spotkanie odbędzie się po części wykładowej 07.12.2019. W razie wyrażenia chęci uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym prosimy do kwoty przelewu doliczyć 80.00 złotych.

W przypadku chęci dokupienia spotkania integracyjnego już po zakupie biletu prosimy o przelanie 80,00 złotych na konto: Nr rachunku: PL80 2530 0008 2058 1040 5297 0001; Posiadacz rachunku: VETTER SPÓŁKA Z O.O. W tytule wpisując imię i nazwisko. W przypadku chęci otrzymania/dopisania tego do faktury proszę dopisać faktura. Wszelkie przelewy prosimy kierować na ww. konto.

Wariant
Cena (do 01.11)
Cena (po 01.11)
Student - seminarium
200
250
Tech. wet. - seminarium
275
350
Lek. wet. - seminarium
350
450
Całe szkolenie
2200 (do 1.11)
2500
Spotkanie integracyjne
80
80