Anestezjologia dla opornych - moduł IV - data nieustalona


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

“Znieczulenie psów i kotów do zabiegów ortopedycznych i nie tylko - znieczulenia miejscowe w różnych regionach ciała” Czy czujesz się niepewnie wykonując zabiegi chirurgiczne bez anestezjologa? Chcesz skupić się na zabiegu, i nie stresować się monitoringiem pacjenta? A może sam już asystujesz przy operacji, jednak dawkowanie i możliwości łączenia leków nadal sprawiają Ci trudność?


  • Data: 01/07/2020 09:00
  • Miejsce: ?

Opis

"Znieczulenie inhalacyjne psów i kotów"

“Znieczulenie psów i kotów do zabiegów ortopedycznych i nie tylko - znieczulenia miejscowe w różnych regionach ciała”

Czy czujesz się niepewnie wykonując zabiegi chirurgiczne bez anestezjologa? Chcesz skupić się na zabiegu, i nie stresować się monitoringiem pacjenta? A może sam już asystujesz przy operacji, jednak dawkowanie i możliwości łączenia leków nadal sprawiają Ci trudność?  

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Praktyczny cykl szkoleń z zakresu anestezjologii weterynaryjnej prowadzony przez specjalistę dziedziny. przez specjalistów dziedziny. Na szkoleniu dr n. wet. Piotr Skrzypczak wprowadzi Cię w świat znieczuleń od nowa, ukazując wszelką wiedzę teoretyczną potrzebną do pracy anestezjologa weterynaryjnego!

Za mało? Nie zapominamy o praktyce!

Ile można słuchać wykładów o tym: jak znieczulać? ile podać? gdzie podać? dlaczego tak a nie inaczej? Odpowiadamy: Na naszych zajęciach długo, w końcu są prowadzone ciekawie i z pasją. Ale, czym byłaby nauka teorii bez możliwości ćwiczeń praktycznych. Pod czujnym okiem specjalisty nauczysz się znieczulać pacjentów od A do Z (albo jeszcze lepiej)! 

I najważniejsze, zapewniamy że po szkoleniu przypomnisz sobie nie tylko podstawy, ale także rozszerzysz swoje umiejętności i wiedzę!

Czemu planujemy cykl spotkań, a nie np. tydzień z anestezjologią? Chcemy aby każde kolejne spotkanie było krokiem w doskonaleniu Twoich umiejętności! Po pierwszym na pewno wcielisz w życie poznane tutaj procedury i Twoja praca będzie łatwiejsza! Przyjedziesz z nowymi doświadczeniami po kolejną porcję doświadczenia i znów odczujesz przyrost wiedzy! I tak z każdym kolejnym, wciąż idąc krok za krokiem w swojej karierze, zauważysz jak wiele zmieniło się po każdym kolejnym szkoleniu.

Co jeszcze jest ważne?

Rozszerzając usługi staniesz na lepszej drodze do dyskusji o podwyżce. Znajdziesz interesującą niszę oraz rozwiniesz swój potencjał. A prowadząc własny zakład zwiększysz swoje przychody zwiększając bezpieczeństwo swoich pacjentów przy zabiegach! Dodatkowo zniwelujesz stres, który dotychczas towarzyszył Ci podczas zabiegów bez anestezjologa.

Na koniec...

Nie zapominajmy o tym że nasze szkolenia to także aspekt socjalny. Spotykamy się, wymieniamy doświadczenia. Nawiązujemy nowe znajomości. W końcu, przecież "każdy lek. wet. dla lek. weta siostrą i bratem" ;)

MODUŁ IV:

Sobota 00.00.0000

Szczegółowy plan (godziny orientacyjne zostaną podane)

9.00 - 9.30 - Rejestracja uczestników

9.30 - 00.00 - Specyfika zabiegów ortopedycznych w ujęciu anestezjologicznym

00.00 - 00.00 -  Premedykacja pacjentów ortopedycznych

00.00 - 00.00 - Mechanizm bólu - sposoby jego tłumienia

00.00 - 00.00 - Leki stosowane do znieczuleń miejscowych - charakterystyka

00.00 - 00.00 - Rodzaje znieczuleń miejscowych w ortopedii - znieczulenie dostawowe, dokanałowe, okołonerwowe (przewodowe), blokada splotu nerwowego

00.00 - 00.00 - Techniki znieczuleń miejscowych na głowie

  • Znieczulenia do zabiegów okulistycznych

  • Znieczulenia do zabiegów na uchu

  • Znieczulenia w stomatologii i chirurgii szczękowej

00.00 - 00.00 - Techniki znieczuleń miejscowych na kończynach

  • Blokady dostawowe

  • Znieczulenia okołonerwowe

  • Znieczulenia dokanałowe - nadoponowe i podpajęczynówkowe

00.00 - 00.00 - Znieczulenia zbilansowane

  • Znieczulenie zbilansowane

00.00 - 00.00 - Powikłania po znieczuleniu ogólnym i miejscowym

00.00 - 00.00 - Leczenie bólu po operacjach ortopedycznych

Niedziela 00.00.0000

09.00 - 14.00 - Ćwiczenia praktyczne, znieczulanie pacjentów do zabiegów.

W przypadku chęci uczestnicrwa 

Rezerwacja pokoi odbywa się przez: bagatelka.info. Na hasło Vetter specjalny rabat dla uczestników wydarzenia.

Spotkanie integracyjne będzie się odbywało zależnie od pogody w namiocie (wspólne grillowanie) lub w ośrodku jako kolacja / standing party. Oczywiście umożliwiamy późniejsze dokupienie wejścia na spotkanie. Spotkanie odbędzie się po części wykładowej 11.01.2020. W razie wyrażenia chęci uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym prosimy do kwoty przelewu doliczyć 80.00 złotych.

W przypadku chęci dokupienia spotkania integracyjnego już po zakupie biletu prosimy o przelanie 80,00 złotych na konto: Nr rachunku: PL80 2530 0008 2058 1040 5297 0001; Posiadacz rachunku: VETTER SPÓŁKA Z O.O. W tytule wpisując imię i nazwisko. W przypadku chęci otrzymania/dopisania tego do faktury proszę dopisać faktura. Wszelkie przelewy prosimy kierować na ww. konto.