Anestezjologia dla opornych - moduł III - data nieokreślona


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

“Znieczulenie do zabiegów na klatce piersiowej psów i kotów, wentylacja mechaniczna (oddech kontrolowany)” Czy czujesz się niepewnie wykonując zabiegi chirurgiczne bez anestezjologa? Chcesz skupić się na zabiegu, i nie stresować się monitoringiem pacjenta? A może sam już asystujesz przy operacji, jednak dawkowanie i możliwości łączenia leków nadal sprawiają Ci trudność?


  • Data: 01/06/2020 09:00
  • Miejsce: ?

Opis

“Znieczulenie do zabiegów na klatce piersiowej psów i kotów, wentylacja
mechaniczna (oddech kontrolowany)”

Czy czujesz się niepewnie wykonując zabiegi chirurgiczne bez anestezjologa? Chcesz skupić się na zabiegu, i nie stresować się monitoringiem pacjenta? A może sam już asystujesz przy operacji, jednak dawkowanie i możliwości łączenia leków nadal sprawiają Ci trudność?  

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Praktyczny cykl szkoleń z zakresu anestezjologii weterynaryjnej prowadzony przez specjalistę dziedziny. przez specjalistów dziedziny. Na szkoleniu dr n. wet. Piotr Skrzypczak wprowadzi Cię w świat znieczuleń od nowa, ukazując wszelką wiedzę teoretyczną potrzebną do pracy anestezjologa weterynaryjnego!

Za mało? Nie zapominamy o praktyce!

Ile można słuchać wykładów o tym: jak znieczulać? ile podać? gdzie podać? dlaczego tak a nie inaczej? Odpowiadamy: Na naszych zajęciach długo, w końcu są prowadzone ciekawie i z pasją. Ale, czym byłaby nauka teorii bez możliwości ćwiczeń praktycznych. Pod czujnym okiem specjalisty nauczysz się znieczulać pacjentów od A do Z (albo jeszcze lepiej)! 

I najważniejsze, zapewniamy że po szkoleniu przypomnisz sobie nie tylko podstawy, ale także rozszerzysz swoje umiejętności i wiedzę!

Czemu planujemy cykl spotkań, a nie np. tydzień z anestezjologią? Chcemy aby każde kolejne spotkanie było krokiem w doskonaleniu Twoich umiejętności! Po pierwszym na pewno wcielisz w życie poznane tutaj procedury i Twoja praca będzie łatwiejsza! Przyjedziesz z nowymi doświadczeniami po kolejną porcję doświadczenia i znów odczujesz przyrost wiedzy! I tak z każdym kolejnym, wciąż idąc krok za krokiem w swojej karierze, zauważysz jak wiele zmieniło się po każdym kolejnym szkoleniu.

Co jeszcze jest ważne?

Rozszerzając usługi staniesz na lepszej drodze do dyskusji o podwyżce. Znajdziesz interesującą niszę oraz rozwiniesz swój potencjał. A prowadząc własny zakład zwiększysz swoje przychody zwiększając bezpieczeństwo swoich pacjentów przy zabiegach! Dodatkowo zniwelujesz stres, który dotychczas towarzyszył Ci podczas zabiegów bez anestezjologa.

Na koniec...

Nie zapominajmy o tym że nasze szkolenia to także aspekt socjalny. Spotykamy się, wymieniamy doświadczenia. Nawiązujemy nowe znajomości. W końcu, przecież "każdy lek. wet. dla lek. weta siostrą i bratem" ;)

MODUŁ III:

Sobota 00.00.0000

Szczegółowy plan (godziny orientacyjne zostaną podane)

9.00 - 9.30 - Rejestracja uczestników

9.30 - 00.00 - Specyfika zabiegów wykonywanych na klatce piersiowej

00.00 - 00.00 - Rodzaje zabiegów i dojść operacyjnych w ujęciu anestezjologicznym

00.00 - 00.00 - Torakocenteza i drenaż w sytuacjach nagłych i po torakotomiach

00.00 - 00.00 - Przygotowanie pacjenta do zabiegu na klatce piersiowej

00.00 - 00.00 - Wprowadzenie do znieczulenia inhalacyjnego i rozpoczęcie wentylacji mechanicznej

00.00 - 00.00 - Podstawowe pojęcia dotyczące respiratorów i wentylacji kontrolowanej 

00.00 - 00.00 - Monitoring wentylacyjny w trakcie znieczulenia

00.00 - 00.00 - Zakończenie zabiegi torakochirurgicznego - drenaż klatki piersiowej

00.00 - 00.00 - Przywracanie oddechu spontanicznego

00.00 - 00.00 - Pooperacyjne leczenie przecibólowe

Niedziela 00.00.0000

09.00 - 14.00 - Ćwiczenia praktyczne, znieczulanie pacjentów do zabiegów.

Rezerwacja pokoi odbywa się przez: bagatelka.info. Na hasło Vetter specjalny rabat dla uczestników wydarzenia.

Spotkanie integracyjne będzie się odbywało zależnie od pogody w namiocie (wspólne grillowanie) lub w ośrodku jako kolacja / standing party. Oczywiście umożliwiamy późniejsze dokupienie wejścia na spotkanie. Spotkanie odbędzie się po części wykładowej 11.01.2020. W razie wyrażenia chęci uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym prosimy do kwoty przelewu doliczyć 80.00 złotych.

W przypadku chęci dokupienia spotkania integracyjnego już po zakupie biletu prosimy o przelanie 80,00 złotych na konto: Nr rachunku: PL80 2530 0008 2058 1040 5297 0001; Posiadacz rachunku: VETTER SPÓŁKA Z O.O. W tytule wpisując imię i nazwisko. W przypadku chęci otrzymania/dopisania tego do faktury proszę dopisać faktura. Wszelkie przelewy prosimy kierować na ww. konto.